Den 61 - kecky

24.08.2013

Vyrazila jsem do recepce zaplatit týden bydlení, získat z bankomatu nějakou hotovost a proměnit ji na čtvrťáky na praní. Vybrala jsem 20$ (méně nelze). Slečna v recepci mi tvrdila, že jsem naposled platila osmého, takže jsem musela do pokoje pro účtenku ze sedmnáctého. Ale mám uhrazeno do konce srpna. :) A drobné mi vyměnit nemohla, protože neměla v kase ani těch dvacet dolarů. Takže jsem došla do nejbližší kavárny - obluha tam usazuje a je to děsně nóbl podnik - řekla jsem si vtipně o kávu s sebou, dostala jsem hroznou příšernost za 2.50 a drobné. Pak už praní proběhlo bez problémů. :) Stihla jsem se dokonce mezi praním a sušením proběhnout - poprvé po několika dnech svítilo sluníčko. :)

Před polednem jsem vyrazila do Malu a tentokrát se boty podařily. Ukořistila jsem textilo-kožené šedivé lehce do fialova laděné kecky od značky Air Walk zlevněné z 38.99 na 14.00. :)

...docela pěkné, ne? :)

aljaska

V práci vše probíhalo dobře, o obědové pauze jsem si zalila nudle a došla si je s knihou sníst do parku v triku s krátkým rukávem. :)

Teď je jedna ráno ze soboty na neděli, zrovna jsem si chvíli povídala s Mirou, jsem k smrti vyděšená, neboť mi svěřila, že se v našem hostelu objevily štěnice. Dneska její spolubydlící, co pracují v hostelu jako údržbáři, páchali vyklízecí nálet na pokoj 315. Já jsem 310!!! Asi umřu. :-/

Čaute, Aljašťanka.