Vánoční dárky

25.12.2017

Každoročně už tradičně vyrábím nějakou malou pozornost pro přátele, kolegy v práci i něco do kabelky pro náhodně potkané známé i neznámé lidi.

Když jsem se na FB chlubila, jaké krásné stromečky jsme s děvčaty na kroužku Kreativmánie upletly z papírových ruliček, ozvala se jedna paní a já zjistila, že se mi po rulování, moření, pletení i patinování zastesklo a nějaké jsem umotala. Také mne okouzlily ministromky ze šišek, co jsem dělala s menšími dětmi na jiném kroužku. Prostě mne baví nejen lektorovat, ale i vyrábět a platí to i naopak.

Pro kolegy z Plzeňského lesprojektu jsem letos vymyslela uháčkovat stromeček jako minileštítko na mobil/tablet/brýle nebo jen jako symbol naší práce či Vánoc. Háčkovala jsem jich celkem 15 kousků a nějaký čas to zabralo. Snad je to potěšilo...

A protože ráda nosím v kabelce nějaké drobnosti, které mohu komukoliv věnovat. Předchozí roky jsem měla hodně andílků, tak jsem se rozhodla to letos pozměnit na ministromečky (ty jsem dělala kolegům vloni) a pak na sněhuláčky, které jsem už letos vyráběla i na charitativní prodej.

Dostala jsem letos nečekaně dost dárečků, což mne moc potěšilo. Ráda sama dárky dávám a zjišťuji, že nejvíc mne baví ty vlastnoručně vyrobené...